Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header
 • LOTOS Asfalt i Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zapraszają na seminarium
  Ogólne 2018-09-28 LOTOS Asfalt i Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zapraszają na seminarium

  LOTOS Asfalt Sp. z o.o oraz Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa we współpracy z Politechniką Gdańską serdecznie zapraszają na seminarium: „Plany i wyzywania związane z budową infrastruktury drogowej województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego”.

  wiecej
 • LOTOS Asfalt z medalem za nowoczesną ofertę
  Nagrody 2018-05-18 LOTOS Asfalt z medalem za nowoczesną ofertę

  Od 14 lat obowiązkową pozycją w kalendarzu wydarzeń LOTOS Asfalt  są Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA. W dniach 8-10 maja Kielce ponownie stały się centrum budownictwa drogowego. Do stolicy województwa świętokrzyskiego zjechały firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, wśród których nie mogło zabraknąć LOTOS Asfalt. 

  wiecej
 • Sprzyjające prognozy i innowacyjne podejście
  Działalność handlowa 2018-03-19 Sprzyjające prognozy i innowacyjne podejście

  O planach spółki na najbliższe lata mówi Cezary Godziuk, prezes Zarządu LOTOS Asfalt.

  wiecej
 • LOTOS Asfalt na targach w Berchtesgaden
  Ogólne 2018-03-16 LOTOS Asfalt na targach w Berchtesgaden

  LOTOS Asfalt był uczestnikiem na jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w branży asfaltowej w Niemczech – Deutsche Asphalttage (Niemieckie Dni Asfaltu ). Podczas konferencji spółka promowała produkty oraz zacieśniała relacje z klientami.

  wiecej
 • Zarząd LOTOS Asfalt w pełnym składzie
  Ogólne 2018-01-04 Zarząd LOTOS Asfalt w pełnym składzie

  Cezary Godziuk został powołany na stanowisko prezesa Zarządu LOTOS Asfalt przez Radę Nadzorczą spółki i pełni tę funkcję od 29 grudnia 2017 r. W Zarządzie LOTOS Asfalt od 20 listopada ub.r. zasiada również Marek Zdrojewski, wiceprezes ds. finansowych.

  wiecej
 • Aktualizacja oferty produktowej
  Ogólne 2018-01-01 Aktualizacja oferty produktowej

  Informujemy, że dnia 31 grudnia 2017 roku z bieżącej oferty firmy wycofano asfalt wielorodzajowy UNIBIT. Z początkiem 2018 roku został on również usunięty z cennika publikowanego na stronie www.lotosasfalt.pl.

  wiecej
 • Cicha nawierzchnia z MODBIT HiMA
  Ogólne 2017-12-05 Cicha nawierzchnia z MODBIT HiMA

  Asfalt MODBIT HiMA wyprodukowany w LOTOS Asfalt został zastosowany w listopadzie w trakcie realizacji drogi ekspresowej S-51 na odcinku Olsztyn-Olsztynek. Energopol Szczecin – główny wykonawca inwestycji – wykorzystał asfalt z rafinerii w Gdańsku do budowy tzw. cichej nawierzchni.

  wiecej
 • Długowieczny asfalt na drodze ekspresowej S7
  Ogólne 2017-11-27 Długowieczny asfalt na drodze ekspresowej S7

  LOTOS Asfalt dostarcza asfalty nowej generacji do budowy odcinka S7 Miłomłyn-Olsztynek. Projekt realizuje firma Budimex SA, która jest wykonawcą obwodnicy Ostródy w ciągu drogi ekspresowej S7. Do wykonania nawierzchni drogi zostanie zastosowany asfalt modyfikowany MODBIT HiMA, dzięki któremu nawierzchnia zyska wyjątkową odporność na spękania i wytrzymałość na koleinowanie.

  wiecej
 • Bezpieczny pobór próbek lepiszczy asfaltowych
  Ogólne 2017-09-08 Bezpieczny pobór próbek lepiszczy asfaltowych

  Asfalty w postaci stałej nie są klasyfikowane jako substancje niebezpieczne, ale ze względu na wysokie temperatury przechowywania, przeładunku i przewozu asfaltów przy pracy z nimi występują pewne zagrożenie oparzeń termicznych. Dlatego bardzo ważna jest bezpieczna praca z asfaltami w całym łańcuchu dostaw.

  wiecej
 • Asfalty LOTOSU na wileńskim lotnisku
  Wybierz kategorię 2017-08-24 Asfalty LOTOSU na wileńskim lotnisku

  Pod koniec zeszłego tygodnia zakończyła się rekonstrukcja pasa startowego o długości 2.515 m portu lotniczego w Wilnie. Do modernizacji nawierzchni spółka LOTOS Asfalt dostarczyła w 10 dni ponad 2 tys. ton najbardziej zawansowanych technologicznie asfaltów modyfikowanych MODBIT 45/80-55. Inwestycję zrealizowała łotewska firma ACB A/S.

  wiecej