Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Informujemy, że dnia 31 grudnia 2017 roku z bieżącej oferty firmy wycofano asfalt wielorodzajowy UNIBIT. Z początkiem 2018 roku został on również usunięty z cennika publikowanego na stronie www.lotosasfalt.pl.

Ogólne

Informujemy, że dnia 31 grudnia 2017 roku z bieżącej oferty firmy wycofano asfalt wielorodzajowy UNIBIT. Z początkiem 2018 roku został on również usunięty z cennika publikowanego na stronie www.lotosasfalt.pl.

Decyzja o wycofaniu z asortymentu asfaltu wielorodzajowego UNIBIT wynika z troski o jak najwyższą satysfakcję ze współpracy z naszą firmą, która pragnie jak najbardziej elastycznie dopasowywać się do potrzeb rynku. Jednocześnie informujemy, że nadal dysponujemy technicznymi możliwościami wytwarzania tego rodzaju asfaltu i jesteśmy w stanie uruchomić jego produkcję w przypadku pojawienia się na rynku zapotrzebowania na asfalty wielorodzajowe.

Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy i zainteresowania oferowanymi przez nas asfaltami. Pragniemy polecić Państwa uwadze asfalty modyfikowane polimerami MODBIT, MODBIT CR modyfikowane polimerami z dodatkiem gumy, a w szczególności bardzo wysoko modyfikowane MODBIT HiMA, które mogą być stosowane do budowy nawierzchni długowiecznych. (Więcej o asfalcie MODBIT HiMA w artykule: Cicha nawierzchnia z MODBIT HiMA).

Biuro Komunikacji, Grupa LOTOS S.A., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, tel.58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55, e-mail: media@grupalotos.pl

Udostępnij