Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Z początkiem grudnia LOTOS Asfalt rozpoczyna w Gdańsku modernizację instalacji do modyfikacji asfaltów.

Działalność handlowa

Z początkiem grudnia LOTOS Asfalt rozpoczyna w Gdańsku modernizację instalacji do modyfikacji asfaltów.

Asfalty modyfikowane są coraz częściej wybierane do budowy dróg, głównie ze względu na swoje zaawansowane technicznie właściwości. Produkty te znajdują szerokie zastosowanie  w budownictwie drogowym, zwłaszcza tam gdzie kładzie się szczególny nacisk na najwyższe parametry techniczne i użytkowe nawierzchni oraz na drogach obciążonych ruchem o wysokim natężeniu. Mając na uwadze zmiany trendów w budownictwie drogowym, chcemy dostosować naszą ofertę, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo realizacji inwestycji.

Dlatego rozpoczynamy prace, których celem jest zwiększenie mocy produkcyjnych oraz zapewnienie sprawnego działania instalacji produkującej asfalty modyfikowane. Harmonogram prac został zaplanowany w sposób umożliwiający realizację zamówień z pozostałych zakładów, niemniej jednak okresowo mogą występować ograniczenia w oferowanej ilości produktów. Prosimy o Państwa wyrozumiałość oraz o planowanie i składanie zamówień z minimum dwudniowym wyprzedzeniem.

Szczegóły prac:

Od 01.12.2018 do 24.03.2019 włącznie  – prace związane z realizacją inwestycji w Gdańsku, brak produkcji asfaltów modyfikowanych, asfalty modyfikowane dostępne  w zakładach w Jaśle i Czechowicach.

Od 28.01.2018 do 17.02.2018 włącznie  – prace remontowe w zakładach w Gdańsku, Czechowicach i Jaśle, brak ekspedycji wszystkich produktów.

Udostępnij