Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header

Postępowania Wyboru Kontrahenta

  1. Świadczenie usług i analiz laboratoryjnych w Zakładach Produkcyjnych LOTOS Asfalt Sp. z o.o. w Czechowicach i Jaśle

 

W związku z rozpoczęciem poszukiwania usługodawcy świadczącego usługi laboratoryjne w Zakładach Produkcyjnych LOTOS Asfalt sp. z o. o. w Jaśle i Czechowicach, spółka LOTOS Asfalt ogłosiła postępowanie wyboru kontrahenta na Świadczenie usług i analiz laboratoryjnych.

Postępowanie zostało ogłoszone na platformie zakupowej Grupy LOTOS (lotos.logintrade.net) pod numerem Z13/228910.

LOTOS Asfalt sp. z o. o. zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami przetargu i składania ofert.

2. Zakup przepływomierza masowego do nalewaka X-14 w PZC

 

W związku z rozpoczęciem poszukiwania dostawcy przepływomierza masowego do nalewaka asfaltów modyfikowanych,

Spółka LOTOS Asfalt ogłosiła postępowanie wyboru kontrahenta na zakup i dostawę przepływomierza masowego zgodnego ze specyfikacją.

Postępowanie zostało ogłoszone na platformie zakupowej Grupy LOTOS (lotos.logintrade.net) pod numerem Z14/228910.

LOTOS Asfalt sp. z o. o. zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami przetargu i składania ofert.

 

3. Proces wyboru kontrahenta nr ASF/LZ/1/2019 dotyczący dostaw dodatku do barwienia i znakowania alternatywnych paliw żeglugowych

 

Szanowni Państwo,

 

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk zaprasza do złożenia oferty w Procesie Wyboru Kontrahenta nr ASF/LZ/1/2019 dotyczącym dostaw dodatku do barwienia i znakowania alternatywnych paliw żeglugowych.

Wszelkie wymagania wobec Oferentów zamieszczono w Zapytaniu ofertowym dostępnym na Platformie Zakupowej LOGINTRADE pod numerem Zapytania ofertowego Z32/130381.

Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy Zakupowej LOGINTRADE w terminie do dnia 25.04.2019 r. roku do godz. 12:00.

 LOTOS Asfalt sp. z o. o. zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami Procesu Wyboru Kontrahenta oraz do składania ofert.

 

Z poważaniem

Komisja Wyboru Kontrahenta