Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

LOTOS

Header

Postępowania Wyboru Kontrahenta

  1. Świadczenie usług i analiz laboratoryjnych w Zakładach Produkcyjnych LOTOS Asfalt Sp. z o.o. w Czechowicach i Jaśle

 

W związku z rozpoczęciem poszukiwania usługodawcy świadczącego usługi laboratoryjne w Zakładach Produkcyjnych LOTOS Asfalt sp. z o. o. w Jaśle i Czechowicach, spółka LOTOS Asfalt ogłosiła postępowanie wyboru kontrahenta na Świadczenie usług i analiz laboratoryjnych.

Postępowanie zostało ogłoszone na platformie zakupowej Grupy LOTOS (lotos.logintrade.net) pod numerem Z13/228910.

LOTOS Asfalt sp. z o. o. zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami przetargu i składania ofert.

 

 

2.  Postepowanie Wyboru Kontrahenta nr ASF/LZ/10/2018

Szanowni Państwo,

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. ogłasza postępowanie Procesu Wyboru Kontrahenta na dostawy olejów fluksujących do produkcji asfaltów przemysłowych PS.

Postępowanie zostało ogłoszone na platformie zakupowej Grupy LOTOS (lotos.logintrade.net). Numer Procesu wyboru kontrahenta ASF/LZ/10/2018.

LOTOS Asfalt zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami przetargu i składania ofert.

Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.

Rejestracja w bazie dostawców, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniami ofertowymi: https://lotos.logintrade.net
Aby złożyć ofertę proszę o zarejestrowanie swojej firmy: https://lotos.logintrade.net

 

3. Proces wyboru kontrahenta nr ASF/LZ/6/2018   

 

Szanowni Państwo,

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk zaprasza do złożenia oferty w procesie wyboru kontrahenta nr ASF/LZ/6/2018 dotyczącym dostaw surowca (stabilizatora) do produkcji asfaltów modyfikowanych

Wszelkie wymagania wobec Oferentów zamieszczono w Specyfikacji przedmiotu zamówienia.

Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy Zakupowej LOGINTRADE ( Numer Zapytania na Platformie – Z58/130352) w terminie do dnia 01.02.2019 r. roku do godz. 15:00.

LOTOS Asfalt sp. z o. o. zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami procesu wyboru kontrahenta oraz do składania ofert.

 

4.  Proces wyboru kontrahenta nr ASF/PWK/LD/001/2019 dotyczący świadczenia usług morskiego transportu międzynarodowego dotyczącego przewozów promowych.

 

Szanowni Państwo,

LOTOS Asfalt Sp. z o.o. ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk zaprasza do złożenia oferty w procesie wyboru kontrahenta nr ASF/PWK/LD/001/2019 dotyczącym świadczenia usług morskiego transportu międzynarodowego dotyczącego przewozów promowych.

Wszelkie wymagania wobec Oferentów zamieszczono w Zapytaniu ofertowym dostępnym na Platformie zakupowej LOGINTRADE pod numerem Zapytania ofertowego Z26/130381.

 

Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną za pośrednictwem Platformy Zakupowej LOGINTRADE w terminie do dnia 19.02.2019 r. roku do godz. 12:00.

LOTOS Asfalt sp. z o. o. zaprasza oferentów do zapoznania się z warunkami procesu wyboru kontrahenta oraz do składania ofert.