Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Nagroda "Najbezpieczniejsza Spółka w Grupie LOTOS"

W dniu 28 maja 2010 LOTOS Asfalt został uhonorowany tytułem "Najbezpieczniejszej Spółki w Grupie LOTOS".Nagroda podsumowuje naszą długą i intensywną działalność w trzech wymiarach:

Modernizacja - co roku spółka realizuje kompleksowy plan poprawy warunków pracy, który obejmujemodernizacjęaby usunąć lub zminimalizować niebezpieczeństwo.
 
Komunikacja - nie tylko pracowników, ale także dostawców, podwykonawców i wykonawców, którzy przechodząspecjalne szkolenia w temacie poruszania sie po ternie rafinerii. Wszystko to w celu zwiększenia osobistego, technicznego i proceduralnego bezpieczeństwa.
Nauka - poprzez szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w temacie bezpieczeństwa, zarówno w obrębiefirmy jak i np. z uczelniami.


Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony środowiska nie tylko w naszych działach, ale również tym klientom, LOTOS Asfalt dostarcza produkty tylko własnym transportem.