Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

logo

Wyróżnienie podczas Dnia Jakości w Polsce

Spółka LOTOS Asfalt znalazła się wśród firm i instytucji wyróżnionych podczas Dnia Jakości w Polsce. To kolejna nagroda potwierdzająca standardy produkcji asfaltów spółki LOTOS Asfalt, co przekłada się na najwyższą jakość powstających z nich nawierzchni drogowych.

Od 20 lat Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. (PCBC) organizuje w czasie Europejskiego Tygodnia Jakości Dzień Jakości w Polsce. Podczas Dnia Jakości PCBC aranżuje konferencję połączoną z uroczystym wręczeniem certyfikatów systemów zarządzania jakością firmom i instytucjom, które atestuje. W tym roku Dzień Jakości przypadł 22 października i w tym dniu spółka LOTOS Asfalt otrzymała wyróżnienie za rozwój i promocję systemu zakładowej kontroli produkcji wyrobów asfaltowych do budowy dróg.

To kolejna nagroda potwierdzająca dbałość LOTOS Asfalt o jak najwyższe standardy jakości – mówi Małgorzata Polikowska-Iwan, Dyrektor ds. Logistyki w LOTOS Asfalt. – Znaleźliśmy się w wąskim gronie firm, które mogą pochwalić się najwyższymi normami produkcji swoich wyrobów, w tym roku laur otrzymało 8 firm z różnych branż– dodaje.  

Europejski Tydzień Jakości jest kampanią na rzecz podnoszenia świadomości publicznej, promocji i pokazania zalet oraz znaczenia jakości dla konkurencyjności w Europie.

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. jest organizacją z ponad 50-letnim doświadczeniem w zakresie badań i certyfikacji wyrobów, systemów zarządzania, osób oraz szkolenia personelu.